بهترین مرکز توانبخشی در گوهردشت توانبخشی سیاوش عطایی 09121623463:«عشق یعنى چه؟»

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل

بهترین مرکز توانبخشی در گوهردشت توانبخشی سیاوش عطایی 09121623463:«عشق یعنى چه؟»

عده ای از متخصصان این پرسش را از گروهى از بچه هاى ۴ تا ٨ ساله پرسیدند که: «عشق یعنى چه؟» پاسخ هایى که دریافت شد عمیق تر و جامع تر از حدّ تصوّر هر کس بود. بعضی از این پاسخ ها :

🔻عشق یعنی که به یه نفر بگین از پیراهنش خوشتون میاد و بعد اون آدم هر روز اون پیرهن را بپوشه. (نوئل، ٧ ساله)

🔻عشق دقیقا یعنی که مامانم براى بابام قهوه درست می کنه و قبل از این که قهوه را جلوش بذاره، اول خودش اون را می چشه که مطمئن بشه مزه اش خوبه (دنى، ٧ ساله)

🔻عشق دقیقا وقتی بود که مادربزرگم آرتروز گرفت و دیگه نمی توانست دولا بشه و ناخنهاى پاش را لاک بزنه. پدربزرگم از اون به بعد همیشه براش لاک میزد. حتى وقتى دستاى خودش هم آرتروز گرفت. این یعنى عشق. (ربکا، ٨ ساله)

🔻عشق وقتی هست که یه دختر به صورتش عطر می زنه و یه پسر به صورتش ادوکلن می زنه و با هم بیرون میرن و همدیگر را بو می کنن. (کارل، ۵ ساله)

🔻عشق یعنی وقتی که شما براى غذا خوردن رستوران میرید، بیشتر سیب زمینى سرخ کرده هاتون را به یک نفر میدین بدون اینکه اونو مجبور کنین که اونم سیب زمینی سرخ کرده هاشو به شما بده! (کریس، ۶ ساله)

🔻اگر می خواین یاد بگیرین که چه جورى عاشق باشین باید از اونی که ازش بدتون میاد شروع کنید. (نیکا، ۶ ساله) (ما به چند میلیون نیکاى دیگر در این سیاره نیاز داریم)

🔻عشق شبیه یک پیرزن کوچولو و یک پیرمرد کوچولوئه که بعد از سالهاى طولانى هنوز همدیگه رو دوست دارن. (تامى، 8 ساله)

🔻عشق دقیقا موقعیه که مامان بهترین تیکه مرغ را به بابا میده. (الین، ۵ ساله)

🔻وقتی شما عاشق یه نفر باشید، مژه هاتون بالا و پائین میره و ستاره هاى کوچولو کوچولو از بین چشتون میپره بیرون. (کارن، ٧ ساله)

🔻شما نباید به یکنفر بگید که “عاشقش هستین”، مگر اینکه راستکی راستکی منظورتون همین باشه. اما اگه واقعاً منظورتون این باشه باید همش زیاد بگین “دوست دارم”. مردم همش یادشون میره زیاد بگن. (جسیکا، 9 ساله)

(عکس نوشته خنده دار) عکس های خنده دار و طنز سال 97 (عکس نوشته خنده دار)رقص مارمولک مشهور در اینستاگرام
kardarmanialborz.ir

Related posts